בדיקת התאמה לאופניים החשמליים שלך

Yisrael תכונות

Download Combin 2.7.4.2531 Crack With Serial Key [Latest] 2021 Free

בדיקת התאמה לאופניים החשמליים שלך

לפני רכישת סוללה חדשה, יש לבדוק הפרטים הבאים כדי לברר אם הסוללה חדשה יתאים לאופניים החשמליים שלך, כולל סוג מארז הסוללה או מידתה:

  • Standard size = 385*75*110mm (סטנדרטי)
  • Large case = 420*75*110mm (גדול)
  • Jumbo case = 530*75*110mm (ענק)

חשוב לוודא שהקוטב החיובי והשלילי של הסוללה נמצאים באותם צדדים של הקוטב החיובי והשלילי שנמצאים על האופניים החשמליים. חשוב ביותר שתהיה התאמה לכך. אם אין התאמה, אין להכניס את הסוללה לאופניים החשמליים. יש ללכת לטכנאי מוסמך ובעל נסיון להתקנה נכונה ובטוחה!

יש לוודא שעל בסיס ההתאמה על האופניים החשמליים נמצא חיבור 2 פין ולא 4 פין. אם יש חיבור של 4 פין, יש ללכת לטכנאי מוסמך ובעל נסיון להתקנה נכונה ובטוחה של החיבור 2 פין שהגיע ביחד עם הסוללה החדשה שלכם.

יש לוודא שהסוללה החדשה נכנסת לתוך בסיס ההתאמה ומסילת הנעל באופן קל ומתאים. על מארז הסוללה הנשלף ישנו מנעול הנועל את הסוללה. המנעול חייב להיות מתאים למסילת הנעל. במידה ואינו מתאים, יש ללכת לטכנאי מוסמך ובעל נסיון להתקנה נכונה ובטוחה של בסיס ההתאמה ומוט הנעל על האופניים החשמליים.

על מנת להכניס או להוציא את הסוללה, מושב האופניים צריך  להסתובב או להתקפל בקלות. אם  אין אפשרות להכניס את הסוללה החדשה על ידי הזזת המושב, יש ללכת לטכנאי מוסמך ובעל נסיון לבדיקה ולהתקנה נכונה ובטוחה.

לסוללה LaBatteria יש בסביבות ה 1000 מחזורי טעינה פלוס מינוס על פי רוב, בשימוש נכון ונורמלי בטמפרטורות הנכונות, בטעינה נכונה וגם תחזוקה לפי ההוראות. רבים מגדירים את מחזור הסוללה כפריקה מלאה של כל האנרגיה הטמונה בסוללה, אך אין זה תמיד נכון. יצרנים מעדיפים לאפשר פריקה מקסימלית של עד 80% מאנרגיית הסוללה ולהשאיר כ 20% בסוללה. פריקה שאינה מלאה מאריכה את חיי הסוללה. פריקה מלאה אינה מומלצת בכל מקרה. אם האופניים נכבו לכם עקב פריקה מלאה, רצוי מאוד לטעון את הסוללה בהקדם על מנת למנוע "נטרול" תאים שירדו מתחת למתח המינימום.

LaBatteria מייצרת מייבא ומשווקת סוללות ליתיום-יון רבי עוצמה, בעלי תכונות ואיכות מצויינות , ובמחירים חסר תקדים. אנו עושים מעל ומעבר לספק השירות והמוצרים הכי טובים עבור לקוחותנו. כיום אנחנו מתמקדים בסוללות עבור אופניים חשמליים.‎ תעשו LIKE בפייסבוק שלנו.