סוללה לאופניים חשמליים

Yisrael כללי

Download Combin 2.7.4.2531 Crack With Serial Key [Latest] 2021 Free

סוללה לאופניים חשמליים

הסוללה לאופניים חשמליים היא תא אלקטרו כימי, האוגר ומספק אנרגיה חשמלית שנוצרת כתוצאה מתגובה כימית המתרחשת בתוך תאי הסוללה. בעבר היה נהוג להשתמש במצברי עופרת-חומצה כמקור הכוח של המנועים, אך מצברים אלה כבדים יתר על המידה ואינם מספקים את הכוח הדרוש למנועים גדולים. הסוללות המקובלות כיום הן סוללות ליתיום, המספקות זרם עבודה וטווחי נסיעה גדולים, עם משקל קטן וממדים פיזיים קטנים יחסית. סוללות הליתיום המיושנות היו נוטות להתלקח בעת התחממותן, ומשקלן העצמי היה גדול יחסית לטכנולוגיה החדשה. בשנים האחרונות תפסה תאוצה הטכנולוגיה החדשה של סוללת ליתיום-יון שהינה סוללה בטוחה יותר לשימוש, ומגיעה עם בקר טעינה/פריקה פנימי, המגן עליה ועל הרוכב מפני התלקחות. מתחי הסוללות המקובלים הם 24V, 36V, 48V וקיבולת הסוללה נמדדת באמפר שעה (Ah), כך שככל שהקיבולת עולה כך גם כמות החשמל הנאגרת בה, בא ביחס ישיר לטווח הנסיעה האפשרי בכל טעינה. אורך חיי הסוללה נמדד במספר מחזורי הטעינה, ונע בין 200 ל-800 מחזורי טעינה מלאים. אמפר שעה אחד Ah של סוללה באופניים תקניים במשקל עד 30 ק"ג, יספיק לרכיבה של כ 3 ק"מ ברכיבה מישורית עם משקל רוכב במשקל של 75 ק"ג. הסוללות בנויות ממספר תאי סוללה גליליים 18650, המחוברים בצורה טורית ומקבילית משולבת. החיבור המקבילי מספק תוספת קיבולת Ah, והחיבור הטורי מספק תוספת מתח V.

הסוללה היא המרכיב היקר ביותר באופניים החשמליים, והינה הרכיב הרגיש ביותר לשינויי טמפרטורה וזעזועים. כדי לאפשר טעינת הסוללה גם מבלי לקרב את האופניים למקור החשמל, נהוג לאפשר שליפה והרכבה מהירים של הסוללה מהאופניים. לאור מחירה הגבוה, סידור כזה הופך אותה לגניבה במיוחד, לכן קיימים אופניים חשמליים בהם מתוכנן מראש חלל מיוחד בשלדה, בדרך כלל במוט המרכזי שלה, חלל אליו מוכנסת הסוללה שממדיה הותאמו לגודל החלל.

בקר סוללה BMS סוללת הליתיום זקוקה למערכת ניהול סוללה, כדי לשמור על איזון מתח כל התאים הטוריים, ולספק הגנת זרם/מתח נמוך.

כל סוללה מגיע ארוז במארז נשלפת שמיוחד לדגם האופניים גם במבנה ובמתח החשמלי. יש כמה סוגים של מארזי נשלפות כמו צפרדע, משולש או דולפין. אבל סוג מארז הנשלפת הכי נפוץ בארץ היא חד-משמעית מארז הסילברפיש SILVERFISH שהיא שימושי, בטיחוטי וחזק ביותר.

 

LaBatteria מייצרת מייבא ומשווקת סוללות ליתיום-יון רבי עוצמה, בעלי תכונות ואיכות מצויינות , ובמחירים חסר תקדים. אנו עושים מעל ומעבר לספק השירות והמוצרים הכי טובים עבור לקוחותנו. כיום אנחנו מתמקדים בסוללות עבור אופניים חשמליים.‎ תעשו LIKE בפייסבוק שלנו.