בחירת סוללה חדשה לאופניים חשמליים

Yisrael כללי

בחירת סוללה חדשה לאופניים חשמליים

 

שמתם לב לאחרונה כי אין את כל הכח באופניים החשמליים שלך כמו שהיה פעם, במיוחד לנסיעות בעליות?

צריך להטעין הסוללה יותר בגלל הוא לא מחזיק לטווח הצפוי וכאשר הטווח כבר לא עונה על הצרכים שלך?

שני מקרים הם סימנים ברורים שחייה הסוללה ירדה לדרגה נמוכה מדי לשימוש יום-יומי, ורכישת סוללה חדשה מומלץ.

בחירת סוללה היא חשובה במיוחד, מאחר וזה מה שמניע את האופניים, אך לא רק. למשקל הסוללה יש השפעה על יכולת הרכיבה ועל המשקל של האופניים. היום, כאשר אנחנו מחפשים אחר אופניים קלות במיוחד, אשר יאפשרו לנו להתנייד בצורה קלה בעיר, סוללות הליתיום הופכות להיות העדיפות ביותר. בנוסף, קחו בחשבון את זמן ההטענה, את המרחק שמסוגלת כל סוללה להפיק, וכמובן, אורך החיים של הסוללה. מומלץ יהיה להשקיע בצורה חכמה בסוללות איכותיות אשר הופכות את התחזוקה של האופניים החשמליים לקלה ונוחה הרבה יותר.המניע של האופניים החשמליים הינו הסוללה. בשוק, ניתן למצוא סוגים שונים של סוללות לאופניים חשמליים, ואין ספק כי העולם שלנו הולך לכיוון ההנעה החשמלית, גם מבחינת מכוניות. אך בעת רכישה של אופניים חשמליים, חשוב מאוד לדעת איזה סוג של סוללה אתם בוחרים, לא רק מבחינת המחיר והאחריות, אלא גם, ובעיקר, מבחינת טיב הסוללה, אורך החיים שלה, משקלה והשפעתה על הנוחות וההתניידות באופניים.

LABATTERIA מאפשר לך לרכוש הסוללה חדשה הכי מתאים לך גם באיחות הכי גבוהה בכל הנתונים, אם אחריות ל-15 חודשים וגם משלוח עד הבית חינם!

 

LaBatteria מייצרת מייבא ומשווקת סוללות ליתיום-יון רבי עוצמה, בעלי תכונות ואיכות מצויינות , ובמחירים חסר תקדים. אנו עושים מעל ומעבר לספק השירות והמוצרים הכי טובים עבור לקוחותנו. כיום אנחנו מתמקדים בסוללות עבור אופניים חשמליים.‎ תעשו LIKE בפייסבוק שלנו.